Kino Děčín Pivovar: Filmové lahůdky v srdci pivovaru

Kino Děčín Pivovar

Unikátní Prostor Pivovaru

Kino Děčín, nacházející se v areálu pivovaru, nabízí nevšední filmový zážitek v unikátním industriálním prostředí. Bývalý pivovar, s jehož historií je spjatý i slavný český podnikatel František Ringhoffer, prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která citlivě propojila původní architektonické prvky s moderním designem. Kino v pivovaru Děčín tak divákům nabízí spojení kulturního a historického zážitku.

Prostory kina dýchají historií a atmosférou dob minulých. Zachované klenuté stropy, cihlové zdivo a další industriální detaily vytváří neopakovatelnou kulisu pro sledování filmů. Kino Děčín v pivovaru je tak ideálním místem pro filmové fanoušky, kteří hledají nevšední zážitky a originální prostředí.

Historie Bývalé Varny

Kino Děčín pivovar evokuje nostalgii a vzpomínky na staré časy. Bývalá varna děčínského pivovaru, jejíž historie sahá až do 14. století, skrývá bohatou minulost. Samotná budova varny, kde se dnes kino nachází, pochází z konce 19. století a je památkou na dobu, kdy byl pivovar v plném rozkvětu.

Po druhé světové válce prošel pivovar i s varnou řadou změn. V 60. letech 20. století se ve varně usídlilo kino. Proměna industriálního prostoru v kulturní stánek byla tehdy ojedinělá a dodnes je patrná unikátní atmosféra.

Kino v Děčíně pivovar si brzy získalo oblibu diváků a stalo se oblíbeným místem pro filmové projekce, festivaly i divadelní představení. I dnes, po letech, si kino v bývalé varně zachovává svůj osobitý ráz. Moderní technologie promítání se zde snoubí s industriální architekturou a vytváří tak neopakovatelný zážitek. Kino Děčín pivovar je tak nejen místem pro sledování filmů, ale i živoucím pamětníkem historie města a připomínkou jeho pivovarnické tradice.

Proměna v Kulturní Centrum

Kino Děčín pivovar, tak by se dalo nazvat kino v Děčíně, které se nachází v pivovaru. Nejde ale o žádný pivní sklep s promítacím plátnem. Kino v pivovaru Děčín je moderní kulturní centrum s bohatou historií a ještě zářivější budoucností.

Budova pivovaru, která dříve sloužila k vaření piva, prošla rozsáhlou rekonstrukcí a proměnila se v multifunkční prostor. Zachovala si svůj industriální charakter, ale zároveň získala moderní vybavení a komfort pro návštěvníky. Kromě promítání filmů se zde konají koncerty, divadelní představení, výstavy a další kulturní akce.

Kino Děčín pivovar se stalo oblíbeným místem setkávání nejen pro milovníky filmu, ale pro všechny věkové kategorie. Díky své poloze v centru města a snadné dostupnosti je ideálním místem pro trávení volného času. Ať už se chystáte na premiéru nového filmu, koncert oblíbené kapely nebo jen tak posedět s přáteli, kino v pivovaru Děčín vás nezklame.

kino děčín pivovar

Atmosféra a Design

Kino Děčín pivovar, to je spojení, které evokuje jedinečný zážitek. Už samotné prostředí pivovaru, s jeho historií a specifickou atmosférou, slibuje něco netradičního. A skutečně, kino v Děčíně, které se nachází v pivovaru, není jen obyčejným kinem. Industriální prostory pivovaru, cihlové zdi, masivní dřevěné trámy, to vše vytváří neopakovatelnou kulisu pro sledování filmů. Design kina vkusně kombinuje industriální prvky s moderním vybavením a komfortem. Pohodlná sedadla, kvalitní zvuk a obraz, to vše zaručuje, že si promítání užijete naplno. Ať už se chystáte na nejnovější hollywoodský trhák nebo na artový film, kino v Děčíně v pivovaru vám nabídne nezapomenutelný zážitek.

Pestrý Program Promítání

Kino Děčín Pivovar, jedinečný koncept kina situovaného přímo v prostorách pivovaru, nabízí pestrý program promítání pro všechny filmové nadšence. Ať už jste fanoušky hollywoodských trháků, nezávislých snímků nebo dokumentárních filmů, v kině Děčín Pivovar si zaručeně přijdete na své.

Program kina je pravidelně aktualizován a zahrnuje jak nejnovější filmové premiéry, tak i oblíbené klasiky. Kromě běžných projekcí kino Děčín Pivovar pořádá i tematické filmové festivaly, filmové kluby a další doprovodné akce. Pro nejmenší diváky je připravena speciální nabídka pohádek a animovaných filmů.

Kromě samotného filmového zážitku si v kině Děčín Pivovar můžete vychutnat i jedinečnou atmosféru pivovarského prostředí. Před filmem nebo po jeho skončení můžete posedět v pivnici, ochutnat místní pivo a dát si něco dobrého k jídlu. Kino Děčín Pivovar tak nabízí komplexní zážitek, který spojuje kulturu s gastronomií.

Filmové Premiéry a Festivaly

Kino Děčín Pivovar nabízí unikátní spojení filmového zážitku s industriální atmosférou pivovaru. Diváci se zde mohou těšit na nejnovější filmové trháky, výběr z české a světové kinematografie, filmové festivaly a další kulturní akce.

Kino pravidelně hostí filmové festivaly dokumentárních filmů, animovaných filmů a krátkých filmů, které lákají filmové nadšence z celého regionu.

Kromě filmových projekcí se v prostorách kina konají také koncerty, divadelní představení a další akce. Kino Děčín Pivovar se tak stalo multifunkčním kulturním centrem, které oživuje dění ve městě.

kino děčín pivovar

Speciální Projekce a Akce

Kino Děčín Pivovar, zasazené do unikátního industriálního prostředí bývalého pivovaru, nabízí kromě běžného filmového programu i širokou škálu speciálních projekcí a akcí pro všechny věkové kategorie.

Na své si přijdou fanoušci tematických filmových přehlídek (dokumenty, kultovní klasiky, lokální tvorba), rodiny s dětmi (pohádky, animované filmy s doprovodným programem) i milovníci hudby a divadla (projekce koncertů a divadelních představení).

Kino Děčín Pivovar je kulturním centrem, které propojuje komunitu filmových nadšenců a nabízí jim nezapomenutelné zážitky.

Místní Pivo na Čepu

Kino Děčín Pivovar, to je spojení dvou světů, které k sobě neodmyslitelně patří – kultury a dobrého piva. Ať už se chystáte na promítání nejnovějšího filmového trháku, nebo na projekci artového snímku, atmosféru večera vám zaručeně zpříjemní sklenice lahodného piva z místního pivovaru. Ten, nacházející se přímo v budově kina, nabízí širokou škálu pivních stylů, ze kterých si vybere opravdu každý. Na čepu se pravidelně střídají klasické ležáky s nefiltrovanými speciály a sezónními pivy, vařenými s fantazií a láskou k řemeslu. Osvěžující piva z Děčínského pivovaru tak skvěle doplní váš filmový zážitek a umocní genia loci tohoto jedinečného místa. Ať už dáváte přednost světlým ležákům, polotmavým speciálům nebo třeba ovocným pivům, v nabídce kina Děčín Pivovar si zaručeně najdete svého favorita. Neváhejte a přijďte si vychutnat spojení filmového umění a lahodného piva v unikátním prostředí pivovarského kina.

Občerstvení a Kavárna

V pivovarském kině v Děčíně si filmový zážitek užijete i s něčím dobrým na zub. Než se usadíte v pohodlných sedačkách, zastavte se v našem stylovém baru. Čeká na vás široká nabídka nápojů, od klasické Coca-Coly po prvotřídní vína z místních vinic. A co teprve pivo? Nacházíte se přece v pivovaru! Ochutnejte některý z našich pivních speciálů, uvařených přímo tady, jen pár kroků od vašeho kinosálu. K pivu i filmu si pak můžete dát něco malého k zakousnutí. Máme pro vás slané pochoutky jako chipsy, oříšky nebo popcorn, ale i sladké potěšení v podobě čokolády nebo sušenek. Ať už si vyberete cokoliv, věříme, že si filmový večer v pivovarském kině v Děčíně užijete plnými doušky.

Vlastnost Kino Děčín Pivovar
Umístění V areálu pivovaru

Dostupnost a Parkování

Kino Děčín Pivovar se nachází přímo v areálu pivovaru, který je snadno dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. Pro návštěvníky přijíždějící autem je k dispozici prostorné parkoviště přímo u pivovaru. Parkování je zde zdarma a bez časového omezení, takže si nemusíte dělat starosti s hledáním parkovacího místa ani s poplatky. Pokud dáváte přednost MHD, zastávka "Pivovar" je vzdálena jen pár minut chůze od kina. Z centra Děčína se sem dostanete autobusy číslo 1, 3 a 7. Jízdní řády najdete na webových stránkách Dopravního podniku města Děčína. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu dopravy, cesta do kina Děčín Pivovar bude bezproblémová a pohodlná.

kino děčín pivovar

Vstupenky a Rezervace

Kino DĚČÍN pivovar, jedinečný koncept kina situovaného přímo v prostorách pivovaru, nabízí nezapomenutelný filmový zážitek. Vstupenky na promítání v tomto originálním prostředí si můžete zakoupit online na webových stránkách kina nebo osobně v pokladně kina, která se nachází přímo v pivovaru. Rezervaci vstupenek doporučujeme provést předem, a to zejména v případě premiér a populárních filmů, kdy bývá kino často vyprodané. Kapacita sálu je omezená a rezervace vám zaručí místo na vybrané filmové představení. Platbu za vstupenky je možné provést online platební kartou nebo hotově či platební kartou přímo v pokladně kina. Kino DĚČÍN pivovar nabízí promítání filmů pro širokou veřejnost, a to včetně dětských diváků. Aktuální program promítání, ceny vstupenek a další informace naleznete na webových stránkách kina nebo na sociálních sítích.

Kino Děčín Pivovar: Tip na Výlet

Hledáte tip na netradiční kulturní zážitek v Děčíně? Kino Děčín Pivovar, které se nachází v areálu bývalého pivovaru, je tou správnou volbou. Tento unikátní prostor spojuje industriální architekturu s moderním kinematografickým zážitkem. Vychutnejte si filmy různých žánrů v sále s příjemnou atmosférou a kvalitním ozvučením. Kino Děčín Pivovar nabízí promítání filmů pro dospělé i děti, a to včetně filmových novinek i klasiky. Kromě filmového programu se zde konají i další kulturní akce, jako jsou koncerty, divadelní představení a výstavy. Po skončení programu nemusíte spěchat domů. V areálu pivovaru se nachází restaurace a kavárna, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu a pití. Kino Děčín Pivovar je skvělým místem pro strávení příjemného odpoledne nebo večera s přáteli či rodinou.

Publikováno: 09. 07. 2024

Kategorie: kultura

Autor: AloisNebel

Tagy: kino děčín pivovar | kino v děčíně, které se nachází v pivovaru