Filmové pecky v Cinema City OC Letňany!

Cinema City Oc Letnany

Cinema City Letňany: Filmový zážitek

Cinema City Letňany, to je splněný sen každého filmového fanouška. Nachází se v srdci Obchodního centra Letňany a nabízí širokou škálu filmových zážitků pro všechny věkové kategorie. Moderní prostředí, komfortní sedačky a nejmodernější technologie promítání zaručují nezapomenutelný filmový zážitek. Vychutnejte si nejnovější filmové trháky v sálech s technologií IMAX, 4DX nebo ve standardním formátu. Pro maximální požitek zvolte VIP sál s luxusními sedačkami a obsluhou. Kromě klasické nabídky filmů pořádá Cinema City Letňany i speciální projekce, filmové festivaly a další doprovodné akce. Nechybí ani bohatá nabídka občerstvení v podobě popcornu, nachos, nápojů a dalších pochutin. Ať už se chystáte na romantickou komedii, akční thriller nebo animovaný film pro celou rodinu, Cinema City Letňany je tou pravou volbou. Snadná dostupnost MHD i autem, široká nabídka filmů a komfortní prostředí z něj dělají ideální místo pro váš další filmový zážitek.

Nejnovější filmové trháky

V multikině Cinema City v OC Letňany si filmoví nadšenci užijí nejnovější filmové trháky naplno. Kino s moderními sály a špičkovou zvukovou i obrazovou technikou promítá hity napříč žánry. Na své si přijdou fanoušci akčních filmů, romantických komedií, sci-fi, hororů i animovaných pohádek pro celou rodinu. Aktuální program kin Cinema City v OC Letňany najdete na webových stránkách. Nechybí ani možnost online rezervace vstupenek, takže si své místo na filmové projekci zajistíte snadno a rychle z pohodlí domova. Ať už se rozhodnete pro napínavý thriller, dojemný příběh nebo zábavnou komedii, v kině Cinema City v OC Letňany si užijete filmový zážitek na maximum.

Komfortní sály a moderní technologie

Kino Cinema City v OC Letňany je ráj pro filmové nadšence, kteří si potrpí na komfort a nejmodernější technologie. Usaďte se do pohodlných, polohovatelných sedaček s dostatkem prostoru pro nohy a užijte si film v té nejlepší kvalitě. Sály jsou vybaveny špičkovým ozvučením Dolby Atmos, které vás vtáhne přímo do děje na plátně. Díky projekci ve 4K rozlišení si vychutnáte křišťálově čistý obraz plný detailů. Ať už se chystáte na nejnovější hollywoodský trhák, romantickou komedii nebo napínavý thriller, v kině Cinema City v OC Letňany si filmový zážitek užijete na maximum.

Široká nabídka občerstvení

V Cinema City OC Letňany si na své přijdou i milovníci popcornu a dalších filmových pochoutek. V nabídce kina Cinema City v OC Letňany najdete klasický slaný popcorn, sladký popcorn i speciální příchutě, které se obměňují. Kromě popcornu si můžete dát také nachos s různými dipy, hot dogy, pizzu, zmrzlinu a další dobroty. Nechybí ani široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Na své si přijdou i milovníci kávy, pro které je připravena nabídka kávových specialit. Občerstvení si můžete vychutnat přímo v kině nebo si ho vzít s sebou do sálu. Pro větší pohodlí je možné si občerstvení objednat i online a vyzvednout si ho v kině bez čekání.

Vstupenky online i na pokladně

V Cinema City OC Letňany si můžete vybrat, jak si lístky na film koupíte – buď pohodlně online z domova, nebo přímo na pokladně kina. Online nákup je rychlý a jednoduchý. Stačí si na webových stránkách Cinema City nebo v mobilní aplikaci vybrat film, datum, čas a sedadla. Platit můžete platební kartou nebo online bankovnictvím. Lístky vám pak přijdou e-mailem nebo si je můžete stáhnout do mobilu. Pokud si raději kupujete lístky na poslední chvíli, nebo si chcete užít atmosféru kina, můžete si je pořídit přímo na pokladně v Cinema City OC Letňany. Platit můžete hotově nebo kartou. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, v Cinema City OC Letňany si užijete film naplno.

Akce a slevy pro filmové fanoušky

Kino Cinema City v OC Letňany je oblíbenou destinací pro filmové nadšence z celé Prahy. Kromě nejnovějších filmových trháků v perfektní kvalitě obrazu a zvuku nabízí také řadu akcí a slev, díky kterým si sledování filmů užijete ještě více.

Pro studenty a seniory jsou zde k dispozici zvlášť výhodné ceny vstupenek. Rodiny s dětmi ocení speciální projekce s nižším vstupným a programem uzpůsobeným pro nejmenší diváky. V nabídce kina nechybí ani pravidelné akce, jako jsou „Dny s filmem“, kdy si můžete užít vybrané filmové tituly za zvýhodněnou cenu.

Skvělým tipem je také věrnostní program Cinema City, se kterým sbíráte body za každý nákup a následně je můžete vyměnit za atraktivní odměny, jako jsou volné vstupenky, občerstvení nebo slevy na další nákupy.

Sledujte webové stránky a sociální sítě Cinema City OC Letňany, abyste byli vždy v obraze o aktuálních akcích, slevách a speciálních nabídkách.

Snadná dostupnost a parkování

Cinema City OC Letňany se nachází přímo v obchodním centru Letňany, což z něj dělá snadno dostupné místo pro filmové nadšence z celé Prahy a okolí. Do obchodního centra se pohodlně dostanete autem i MHD. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou pro cestu autem, je k dispozici prostorné parkoviště obchodního centra s dostatkem parkovacích míst. Parkování je navíc zdarma, takže se nemusíte obávat žádných dodatečných nákladů. Pokud dáváte přednost MHD, můžete využít autobusové linky číslo 140, 177, 186, 201, 209, 302, 375 a 378, které vás zavezou přímo k obchodnímu centru. Zastávka "Letňany" se nachází jen pár kroků od vstupu do kina. Díky své strategické poloze a snadné dostupnosti je Cinema City OC Letňany ideálním místem pro strávení příjemného filmového večera bez starostí s dopravou.

Srovnání parametrů kin v OC Letňany
Parametr Cinema City Letňany Jiné kino v OC Letňany (Pokud existuje)
Adresa Veselská 663, 199 00 Praha 9-Letňany
Počet sálů
Typ projekce
Cena vstupenky
Dostupnost parkování Ano (OC Letňany)

V tom sále v Letňanech, tam to žije. Obraz vás vtáhne, zvuk vás obklopí, a na ty dvě hodiny zapomenete na všechno ostatní. Jen vy a film, nic víc neexistuje.

Božena Černá

Ideální pro rodiny s dětmi

Kino Cinema City v OC Letňany je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí širokou škálu filmů pro všechny věkové kategorie, od animovaných po dobrodružné. Děti si užijí promítání v komfortních sálech s velkými plátny a kvalitním zvukem. Pro nejmenší diváky je k dispozici dětský koutek, kde se zabaví před filmem nebo během přestávky.

Rodiny ocení i výhodné rodinné vstupenky, které šetří rodinný rozpočet. OC Letňany dále nabízí mnoho možností stravování, takže si po filmu můžete dopřát oběd nebo večeři v některé z restaurací. Návštěva kina Cinema City v OC Letňany tak může být příjemným a zábavným zážitkem pro celou rodinu.

Skvělé místo pro rande

Hledáte ideální místo pro rande, kde se snoubí zábava a příjemná atmosféra? Cinema City OC Letňany a kino Cinema City v OC Letňany jsou skvělou volbou pro nezapomenutelný večer ve dvou. Můžete se těšit na nejnovější filmové trháky promítané na moderních plátnech s perfektním zvukem. Pohodlná sedadla vám zaručí maximální komfort po celou dobu promítání. Před filmem nebo po něm se můžete občerstvit v příjemném prostředí kavárny nebo baru v obchodním centru. Cinema City OC Letňany nabízí široký výběr filmů napříč žánry, takže si vybere opravdu každý. Romantická komedie, napínavý thriller nebo dobrodružný fantasy film – volba je jen na vás. Kino Cinema City v OC Letňany je snadno dostupné jak autem, tak i MHD, takže rande proběhne bez zbytečných komplikací. Užijte si společné chvíle a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky v Cinema City OC Letňany.

Kino pro všechny věkové kategorie

Cinema City OC Letňany je perfektní volbou pro rodinný výlet za zábavou. Nabízí širokou škálu filmů pro malé i velké diváky, od animovaných pohádek a rodinných komedií až po akční trháky a romantické filmy. Děti nadchne promítání na největším plátně v Praze, dospělí ocení komfortní sedačky a široký výběr občerstvení. Kino Cinema City v OC Letňany myslí na všechny věkové kategorie a nabízí i speciální projekce pro seniory a osoby se sluchovým či zrakovým postižením. Pro nejmenší diváky je k dispozici dětský koutek, kde se zabaví před filmem nebo během přestávky.

Publikováno: 27. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: AloisNebel

Tagy: cinema city oc letnany | kino cinema city v oc letňany