Stíny v mlze 2023: Co nás čeká?

Stíny V Mlze 2023

Festival Stíny v mlze 2023

Festival Stíny v mlze se letos vrací s nabitým programem plným hororových filmů, workshopů a přednášek. Fanoušci hororu se můžou těšit na projekce klasických i současných snímků z celého světa. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program, který nabídne možnost setkání s tvůrci hororových filmů, diskuze o hororovém žánru a workshopy zaměřené na tvorbu hororových efektů. Festival se uskuteční v Praze a nabídne návštěvníkům možnost užít si atmosféru strachu a napětí v příjemném prostředí.

Program a umělci

Letošní ročník festivalu nabídne pestrou škálu umělců z Čech i zahraničí. Na své si přijdou milovníci jazzu, klasiky i world music. Mezi hlavní hvězdy programu patří legendární americký saxofonista Maceo Parker, britská zpěvačka Joss Stone a česká filharmonie.

Z domácí scény se představí například kapela J.A.R., zpěvačka Aneta Langerová nebo Tata Bojs. Festival nabídne i bohatý doprovodný program s workshopy, filmovými projekcemi a výstavami.

Vstupenky a rezervace

Vstupenky na naše akce si můžete zakoupit online prostřednictvím našeho webu nebo osobně v pokladně. Doporučujeme rezervaci vstupenek předem, zejména v případě větších skupin. Rezervace můžete provést telefonicky nebo e-mailem. Upozorňujeme, že rezervace je platná pouze po dobu 15 minut od zvoleného času. Po uplynutí této doby rezervace propadá a vstupenky se uvolňují k prodeji. Platba za vstupenky je možná v hotovosti nebo platební kartou. Studenti, senioři a ZTP mají nárok na slevu z ceny vstupenky. Pro více informací o cenách vstupenek a slevách navštivte naši webovou stránku nebo nás kontaktujte.

Místo konání a doprava

Akce se koná v krásném prostředí Lednicko-valtického areálu, konkrétně v zámeckém parku Lednice. Pro návštěvníky přijíždějící autem je zajištěno parkování na přilehlých parkovištích. Doporučujeme však využít i možnosti hromadné dopravy. Z Brna jezdí do Lednice pravidelné autobusové spoje a vlakem se sem dostanete s přestupem v Břeclavi. Pro cyklisty je k dispozici cyklostezka vedoucí přímo k areálu.

Historie festivalu

Festival [festival name] má za sebou bohatou historii. První ročník se konal v roce [year] a od té doby se stal oblíbenou tradicí. V počátcích byl festival skromnější, s menším počtem účinkujících a návštěvníků. Postupem let se však rozrůstal a získával na popularitě. Dnes láká tisíce lidí z celého Česka i zahraničí. Festival prošel řadou změn, ať už se jedná o program, lokaci nebo organizační záležitosti. Jedno však zůstává stejné – nadšení a láska k [festival theme], které spojují organizátory i návštěvníky.

Ohlasy a recenze

Kritici i diváci se shodují, že se jedná o nezapomenutelný filmový zážitek. Film byl chválen pro svůj strhující příběh, působivou kameru a vynikající herecké výkony. Zvláštní pochvalu si vysloužil režisér za svou inovativní vizi a citlivé zpracování tématu. Některé hlasy z řad kritiků zmiňují drobné nedostatky v tempu vyprávění, ale i tak se shodují na tom, že se jedná o jeden z nejlepších filmů roku. Diváci oceňují především silný emocionální náboj filmu a jeho myšlenkově podnětné téma.

Doporučení pro návštěvníky

Pro co nejpříjemnější zážitek z vaší návštěvy doporučujeme pohodlnou obuv a oblečení vhodné pro dané roční období. Nezapomeňte na opalovací krém, pokrývku hlavy a dostatek tekutin, obzvláště v letních měsících. V celém areálu je zakázáno kouření a rozdělávání ohňů. Psi jsou vítáni, ale pouze na vodítku. Prohlídky s průvodcem jsou k dispozici v češtině a angličtině, rezervace předem je nutná. Vstupenky je možné zakoupit online nebo na místě v pokladně. Fotografování pro nekomerční účely je povoleno.