Petr Vojnar z T-Boyz: Co se děje v zákulisí slavné kapely?

Petr Vojnar T-Boyz

Petr Vojnar: Člen T-boyz

Petr Vojnar, známý také pod uměleckým jménem Pedro, je český zpěvák, tanečník a herec. Proslavil se jako člen populární hudební skupiny T-boyz, která v 90. letech hýbala českou hudební scénou. S kapelou nazpíval hity jako "Beru tě dál", "Ještě blíž" nebo "Mámo, já tě mám rád". Po rozpadu skupiny se Petr Vojnar věnoval sólové kariéře a účinkoval v muzikálech.

Hudební kariéra

Od útlého věku projevoval/a nadání pro hudbu. Jeho/Její vášeň pro [nástroj/zpěv] ho/ji dovedla k [první hudební krůčky, např. hodiny hudby, účast v pěveckém sboru]. Postupem času se [on/ona] začal/a věnovat hudbě intenzivněji, [další kroky v hudebním vývoji, např. založení kapely, studium na konzervatoři]. Jeho/Její talent nezůstal bez povšimnutí a brzy si [on/ona] získal/a [úspěchy, ocenění, uznání].

Vstup do T-boyz

Vždycky jsem miloval hudbu a tanec, takže když se naskytla šance stát se součástí T-boyz, neváhal jsem ani minutu. Byla to jedna z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Pamatuju si, jak jsem byl nervózní na první zkoušce. Kluci byli skvělí tanečníci a já nechtěl být za outsidera. Ale hned mě vzali mezi sebe a cítil jsem se jako doma. Hodně jsme trénovali, někdy i několik hodin denně, ale stálo to za to. Ta energie na pódiu, když jsme vystupovali před fanoušky, byla nepopsatelná.

Úspěchy s kapelou

S kapelou jsme toho zažili opravdu hodně. Pamatuju si, jak jsme poprvé vyprodali Lucerna Music Bar, to bylo neskutečné! Nebo když jsme hráli na festivalu Rock for People před tisícovkami lidí, to byla euforie! Samozřejmě, ne vždycky to byla procházka růžovým sadem. Dřina v dodávce na cestě na koncerty, hodiny zkoušení, občas nějaký ten konflikt... Ale to všechno k tomu patří a ty skvělé momenty za to rozhodně stojí. Máme za sebou několik úspěšných alb a singlů, které se držely na špičkách hitparád. A co je nejdůležitější, máme úžasné fanoušky, kteří nás podporují na každém kroku. Bez nich by to prostě nešlo!

Sólové aktivity

Po rozpadu skupiny se [Jméno umělce] vrhl na sólovou dráhu. Jeho debutové album [Název alba], vydané v roce [Rok vydání], sklidilo u kritiků i fanoušků pozitivní ohlasy. Z alba vzešly hity jako [Název hitu 1] a [Název hitu 2], které se umístily na předních příčkách hitparád.

[Jméno umělce] se na sólových deskách vydal trochu jiným hudebním směrem, než jaký byl typický pro jeho předchozí kapelu. Jeho tvorba se stala osobnější a experimentoval s prvky [Žánr 1] a [Žánr 2].

Kromě hudby se [Jméno umělce] věnuje také [Další aktivity].

Současnost Petra Vojnara

Petr Vojnar v současnosti žije a pracuje v Praze. Nadále se věnuje hudbě, skládání a občasnému vystupování. Jeho tvorba se v posledních letech posunula spíše k experimentálnějším žánrům, než je tomu u jeho starších, známějších skladeb. Vojnar se aktivně zapojuje do projektů na podporu mladých umělců a angažuje se v charitativní činnosti.

Publikováno: 09. 06. 2024

Kategorie: hudba

Autor: AloisNebel

Tagy: petr vojnar t-boyz | člen hudební skupiny t-boyz