Marek Adamczyk: Filmy a seriály, které musíte vidět!

Marek Adamczyk Filmy A Pořady

Průlomové role Marka Adamczyka

Marek Adamczyk si za svou kariéru připsal na konto celou řadu rolí, ale některé z nich mu otevřely dveře do světa filmu a televize dokořán. Jedním z takových milníků byla bezesporu role ve filmu Jana Hřebejka ... , kde ztvárnil postavu .... Jeho výkon tehdy sklidil ovace kritiků a Adamczyk si vysloužil nominaci na Českého lva. Další průlomovou rolí se stala postava .... v seriálu .... Jeho charisma a herecký talent mu získaly srdce diváků a Adamczyk se stal doslova přes noc hvězdou.

Nejznámější filmy s Markem Adamczykem

Marek Adamczyk si zahrál v mnoha filmech, ale mezi ty nejznámější patří bezesporu komedie "Kameňák" a jeho pokračování. Jeho role Pepana mu přinesla obrovskou popularitu u diváků. Dalším filmem, který stojí za zmínku, je pohádka "O princezně Jasněnce a létajícím ševci", kde ztvárnil roli prince. Adamczyk se objevil také v dramatech jako "Pouta" nebo "Horem pádem", kde dokázal, že zvládá i vážnější role.

Seriálová tvorba Marka Adamczyka

Marek

Nadcházející projekty herce

Momentálně není o žádném připravovaném filmu nebo seriálu s tímto hercem žádná oficiální informace. Fanoušci nicméně doufají, že se brzy objeví v nějakém novém projektu. Jeho talent a charisma z něj dělají žádanou tvář filmového průmyslu, takže je jen otázkou času, kdy se objeví další lákavá nabídka.

Zajímavosti ze života Marka Adamczyka

Marek Adamczyk, polský herec, je pro mnohé záhadou. I přes svou popularitu si totiž pečlivě střeží soukromí. Věděli jste ale, že je vášnivým kuchařem a rád experimentuje s exotickými recepty? Jeho specialitou je prý thajské kari. Kromě vaření ho baví i fotografování, a to především černobílé portréty. Své práce ale zatím veřejnosti neukázal. Možná se jich někdy dočkáme na některé z jeho výstav? Kdo ví, Adamczyk je plný překvapení!