Letní kino Frýdek-Místek zve na filmové hity pod hvězdami

Letni Kino Frydek Mistek

Letní kino Frýdek-Místek se vrací!

Po roce pauzy se vrací letní kino pod širým nebem ve Frýdku-Místku! Oblíbené promítání filmů pod hvězdami opět oživí atmosféru letních večerů. Diváci se můžou těšit na pestrý program, který nabídne filmové hity, klasiky i nezávislé filmy. Promítání se uskuteční v příjemném prostředí a nabídne skvělou zábavu pro celou rodinu. Přesný program a termíny promítání budou brzy zveřejněny. Sledujte aktuální informace na sociálních sítích města Frýdek-Místek.

Program nabitý filmovými hity

Naše obrazovky se promění v bránu do světa filmových trháků. Připravte se na strhující podívanou plnou akce, napětí, humoru i romantiky. Čeká vás oscarový biják "Zelená kniha", epická bitva o Středozem v "Pánovi prstenů" i bláznivá komedie "S tebou mě baví svět". A to zdaleka není vše! Nechte se vtáhnout do víru filmových příběhů, které vás chytí a nepustí.

Atmosféra pod hvězdami

Po západu slunce se noční obloha promění v fascinující podívanou. Miliardy hvězd se třpytí v temné hloubce vesmíru a vytváří nezapomenutelnou atmosféru. Dalekohledy odhalí detaily Měsíce, planet a vzdálených galaxií, zatímco pouhým okem můžeme obdivovat souhvězdí a Mléčnou dráhu. Ticho noci umocňuje zážitek z pozorování hvězd a vybízí k zamyšlení nad nekonečností vesmíru a naším místem v něm. Ať už jste vášnivý astronom nebo jen hledáte klid a krásu, noční obloha vás nikdy nezklame.

Občerstvení pro filmové fanoušky

Žádný správný filmový večer se neobejde bez dobrého jídla! Ať už se chystáte na romantickou komedii, napínavý thriller nebo akční trhák, správné občerstvení vám zaručeně zpříjemní zážitek. Klasikou jsou samozřejmě popcorn a nachos s dipem, ale co takhle zkusit něco originálnějšího? Připravte si tematické jednohubky inspirované vaším oblíbeným filmem, nebo si objednejte pizzu s vašimi oblíbenými ingrediencemi. Nezapomeňte ani na pití - studené pivo, osvěžující limonáda nebo sklenka vína se k filmu vždycky hodí. Ať už si vyberete cokoli, užijte si filmový večer plný chutí a zábavy!

Vstupenky a rezervace online

Pro pohodlný nákup vstupenek na vaše oblíbené akce využijte náš online rezervační systém. Vyberte si z široké nabídky koncertů, divadelních představení, sportovních utkání a dalších akcí. Po výběru akce a počtu vstupenek budete přesměrováni do zabezpečené platební brány. Po úspěšné platbě vám budou vstupenky zaslány elektronicky na váš email. Vstupenky si můžete vytisknout nebo zobrazit na svém mobilním telefonu. Ušetřete čas a zajistěte si svá místa včas díky online rezervaci. V případě dotazů se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: AloisNebel

Tagy: letni kino frydek mistek | letní kino ve frýdku místku