Kino Forum Liberec: Filmové lahůdky pod Ještědem

Kino Forum Liberec

Historie a tradice

Kořeny sahají hluboko do minulosti, proplétají se staletími a odrážejí bohatou kulturní rozmanitost. Od starověkých rituálů a lidových zvyků, přes středověké cechy a řemesla, až po moderní interpretace a inovace. Každá generace do mozaiky dějin vkládá svůj kamínek, obohacuje ji o nové nápady a inspiraci. Zachování tradic a jejich předávání dalším generacím je proto klíčové pro udržení kulturní identity a kontinuity. Zároveň je důležité nechat prostor pro kreativitu a rozvoj, aby se tradice nestaly strnulými dogmaty, ale živým odkazem minulosti pro budoucnost.

Program a repertoár

Naše dramaturgie je pestrá a uspokojí malé i velké diváky. Připravujeme pro vás pohádky pro nejmenší, napínavá dramata, komedie, které vás rozesmějí, a muzikály, které vás zvednou ze židlí. Spolupracujeme s talentovanými režiséry a herci, abychom vám přinesli nezapomenutelné divadelní zážitky. Aktuální program a informace o vstupenkách najdete na našich webových stránkách nebo v tištěné brožuře. Těšíme se na vaši návštěvu!

Festivaly a speciální akce

Praha žije kulturou po celý rok a festivaly a speciální akce jsou toho důkazem. Od jara do zimy se konají akce pro všechny věkové kategorie a zájmy. Milovníci hudby si užijí festivaly jako Pražský jarní festival s klasickou hudbou, United Islands of Prague s multižánrovým programem nebo Metronome Prague s hvězdami světové scény. Filmoví nadšenci ocení Febiofest s výběrem mezinárodní kinematografie a Karlovy Vary International Film Festival, který láká filmové hvězdy i fanoušky z celého světa. Pro rodiny s dětmi je tu Signal festival s magickými světelnými instalacemi nebo Letní Letná s novým cirkusem a divadlem. Ať už vás zajímá cokoli, v Praze si určitě najdete akci, která vás nadchne.

Atmosféra a zážitek

Prostředí restaurace je elegantní a zároveň útulné, s příjemným osvětlením a pohodlným posezením. Obsluha je pozorná a přátelská, vždy připravena poradit s výběrem jídla či nápoje. Atmosféru dokresluje příjemná hudba, která neruší konverzaci. Celkově restaurace nabízí skvělý zážitek pro romantickou večeři, posezení s přáteli i firemní akci.

Vstupenky a ceny

Pro vstup na akci si můžete vybrat z několika typů vstupenek. Základní vstupenka, která umožňuje přístup na všechny přednášky a workshopy, stojí 500 Kč. Pro studenty a seniory nabízíme zlevněné vstupenky za 300 Kč. Pokud máte zájem o VIP vstupenku s možností vstupu do VIP zóny a setkání s řečníky, připravte si 1500 Kč. Vstupenky je možné zakoupit online na našem webu nebo na místě v den konání akce. Počet vstupenek je omezen, proto doporučujeme jejich včasnou rezervaci.

Občerstvení a kavárna

Pro vaši pohodu a chuťové pohárky je tu naše útulné občerstvení s nabídkou lahodných jídel a nápojů. Nabízíme široký výběr teplých i studených nápojů, od voňavé kávy a čaje po osvěžující limonády a domácí šťávy. Dopřejte si sladkou tečku v podobě dortu, zákusku nebo zmrzliny. Pro ty, kteří dávají přednost slanému, máme připravené sendviče, bagety a další drobné občerstvení. Vychutnejte si příjemné posezení v moderním a světlém prostředí naší kavárny. Ať už si chcete odpočinout od nákupů, dát si rychlý oběd nebo si jen tak popovídat s přáteli, u nás jste vždy vítáni.

Dostupnost a parkování

Naše prodejna se nachází v centru města s dobrým dopravním spojením. Snadno se k nám dostanete autem, autobusem i tramvají. Zastávka tramvaje a autobusu je vzdálená pouhých 5 minut chůze od prodejny. Pro zákazníky přijíždějící autem je k dispozici prostorné parkoviště přímo před prodejnou. Parkování je zdarma po dobu 2 hodin s použitím parkovacích hodin. V blízkosti prodejny se také nachází několik placených parkovišť s dostupností 24 hodin denně.

Publikováno: 14. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: AloisNebel

Tagy: kino forum liberec | kino forum v liberci