Kdo si zahrál v pohádce Princezna ze mlejna?

Obsazení Princezna Ze Mlejna

Hlavní role

V obsazení filmu září plejáda talentovaných herců. V hlavní roli se představí [Jméno herce], známý svým charismatem a komediálním talentem. Jeho herecký výkon slibuje nezapomenutelné momenty plné humoru a emocí. Po jeho boku se objeví okouzlující [Jméno herečky], která do filmu vnáší šarm a eleganci. Jejich chemie na plátně je nepřehlédnutelná a slibuje strhující podívanou. Vedlejší role pak bravurně ztvárňují [Jméno herce/herečky] a [Jméno herce/herečky], kteří svými výkony dodávají příběhu hloubku a napětí.

Radoslav Brzobohatý

Radoslav Brzobohatý byl český herec, který se narodil 13. září 1932 ve Vrútkách na Slovensku a zemřel 12. září 2012 v Praze. Proslavil se rolemi charismatických a elegantních mužů s nádechem tajemství. Mezi jeho nejznámější filmové role patří doktor Blažej v komedii „S tebou mě baví svět“ a major Halušta v seriálu „Třicet případů majora Zemana“.

Brzobohatý byl také významným divadelním hercem. Dlouhá léta působil v Divadle na Vinohradech, kde ztvárnil řadu klasických i moderních rolí. Jeho herectví se vyznačovalo kultivovaným projevem, charismatem a smyslem pro humor. Za své herecké mistrovství získal řadu ocenění, včetně Ceny Thálie za celoživotní mistrovství.

Libuše Šafránková

Libuše Šafránková, herečka s nezapomenutelným úsměvem a talentem, zanechala v českém filmu a srdcích diváků nesmazatelnou stopu. Proslavila se už jako mladá Popelka v legendární pohádce Tři oříšky pro Popelku, která si získala srdce diváků napříč generacemi. Její herecký rejstřík byl ale mnohem širší, zahrála si v komediích, dramatech i pohádkách. Mezi její další nezapomenutelné role patří například Barunka v Babičce, princezna Krasomila v Třetím princi nebo zdravotní sestra Eliška v komedii Vesničko má středisková. Libuše Šafránková nás opustila v roce 2021, ale její filmy a pohádky s námi zůstanou navždy.

Vladimír Hrubý

Vladimír Hrubý je český fotbalista, narozený 30. srpna 1989. Hraje na pozici záložníka. Momentálně působí v klubu SK Slavia Praha, kam přestoupil v roce 2023. Před příchodem do Slavie hrál za několik českých klubů, včetně FC Baník Ostrava a FK Viktoria Žižkov. V sezóně 2017/2018 získal s Viktorií Plzeň titul mistra Fortuna ligy. Jeho silnou stránkou je hra hlavou a důraz v osobních soubojích.

Jiří Sovák

Jiří Sovák (1920–2000) byl legendární český herec, jehož nezaměnitelný komediální talent a charisma mu vynesly trvalé místo v srdcích diváků. Proslavil se v nespočtu filmů a televizních inscenací, kde ztvárnil širokou škálu rolí od roztržitých profesorů po svérázné dědečky. Mezi jeho nejznámější filmové počiny patří například komedie „Marečku, podejte mi pero!“, „Vrchní, prchni!“ nebo pohádka „Tři oříšky pro Popelku“. Sovák byl také uznávaným divadelním hercem, jehož domovskou scénou bylo Divadlo na Vinohradech. Jeho herectví se vyznačovalo přirozeností, spontánností a nezapomenutelným komediálním timingem. Jiří Sovák zůstává i po své smrti ikonou českého filmu a divadla a jeho filmy dodnes baví diváky všech generací.

Dětské hvězdy

Dětské hvězdy jsou fenoménem filmového a hudebního průmyslu. Jejich talent a roztomilost si získávají srdce diváků a posluchačů po celém světě. Mezi nejznámější dětské hvězdy patří například Shirley Temple, Macaulay Culkin, Daniel Radcliffe a Emma Watson. Dětské hvězdy se často potýkají s ná pressures of fame, což může mít negativní dopad na jejich psychiku a osobní život. Je důležité si uvědomit, že dětské hvězdy jsou stále jen dětmi a potřebují naši ochranu a podporu.

Vedlejší postavy

Kromě hlavních protagonistů se v příběhu setkáváme s řadou vedlejších postav, které dokreslují atmosféru a ovlivňují děj. Mezi nimi vyniká svérázný soused pan Novák, vždy ochotný pomoci i remcat. Jeho moudré rady a životní zkušenosti dodávají příběhu hloubku. Dále se seznamujeme s paní učitelkou Malou, jež se s nadšením věnuje svým žákům a snaží se v nich probudit zájem o svět. Její laskavost a trpělivost jsou pro mnohé z nich důležitým opěrným bodem.

Publikováno: 04. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: AloisNebel

Tagy: obsazení princezna ze mlejna | herci filmu princezna ze mlejna