Kdo se vrací a kdo je nový? Odhalujeme obsazení Venom 3!

Obsazení Venom 3

Potvrzení herci

Fanoušci se můžou těšit na návrat Toma Hardyho v hlavní roli Eddieho Brocka, respektive Venoma. Jeho účast ve třetím díle je potvrzená a sám Hardy se na natáčení aktivně podílí i autorsky. Zatím není jasné, zda se ve filmu objeví Michelle Williams jako Anne Weying, Eddieho bývalá snoubenka. Její postava je s Eddiem a Venomem úzce spjatá, ale oficiální potvrzení ze strany Sony Pictures nebo herečky zatím nepadlo. Stejně tak zůstává tajemstvím obsazení záporáka. Vzhledem k událostem z předchozích filmů a komiksové předloze se spekuluje o postavách jako Carnage, Toxin nebo Shriek. Nicméně studio si informace o antagonistovi a jeho představiteli zatím pečlivě střeží.

Tom Hardy

Tom Hardy se vrací v roli Eddieho Brocka, investigativního novináře, který se stal hostitelem symbionta Venoma, v chystaném filmu Venom 3. Hardy, známý svými charismatickými a intenzivními výkony ve filmech jako Počátek, Šílený Max: Zběsilá cesta a Revenant Zmrtvýchvstání, se s rolí Venoma dokonale sžil a vytvořil z něj komplexní a zábavnou postavu. Jeho interakce s Venenem, ať už vtipné nebo plné akce, patří mezi hlavní lákadla filmové série.

Zatímco detaily o ději a dalších hercích ve filmu Venom 3 jsou stále drženy v tajnosti, fanoušci doufají, že se Hardy utká s dalšími ikonickými postavami ze světa Spider-Mana. Jeho návrat v hlavní roli je zárukou, že Venom 3 bude další adrenalinovou jízdou plnou akce, humoru a napětí.

Juno Temple

Juno Temple je talentovaná britská herečka, která si získala uznání za své působivé výkony v různých filmech a televizních seriálech. I když se objevily zvěsti o jejím možném zapojení do filmu Venom 3, v současné době neexistuje žádné oficiální potvrzení o jejím obsazení. Produkční tým za filmem Venom 3 zatím nezveřejnil kompletní seznam herců, s výjimkou Toma Hardyho, který se vrací jako Eddie Brock alias Venom.

Fanoušci netrpělivě očekávají další novinky o obsazení a ději filmu Venom 3. Vzhledem k tomu, že produkce je stále v rané fázi, je pravděpodobné, že další podrobnosti budou odhaleny v nadcházejících měsících.

Chiwetel Ejiofor

Chiwetel Ejiofor je britský herec nigérijského původu, známý svými rolemi ve filmech jako "12 let v řetězech", "Potomci lidí" a "Doctor Strange". Zatímco jeho účast ve filmu Venom 3 nebyla oficiálně potvrzena, spekulace o jeho zapojení do projektu se objevily poté, co se jeho jméno objevilo v souvislosti s chystaným pokračováním. Fanoušci komiksů spekulují, že by Ejiofor mohl ztvárnit postavu Herberta Wyndhama alias Scream, jednoho z antagonistů Venoma. Jeho charisma a herecký talent by z něj dělaly skvělou volbu pro roli padoucha v komiksovém filmu. Nicméně, dokud studio nepotvrdí obsazení, zůstává účast Chiwetela Ejiofora ve Venom 3 pouhou spekulací.

Ostatní herci

Kromě Toma Hardyho, který se vrací jako Eddie Brock / Venom, se očekává, že se ve filmu Venom 3 objeví i další známé tváře. Michelle Williams by si měla zopakovat roli Anne Weyingové, bývalé snoubenky Eddieho Brocka. Její postava se v předchozích dílech ukázala jako silná a nezávislá žena, která se nebojí postavit ani Venoma. Fanoušci doufají, že ve třetím díle dostane Anne Weyingová ještě více prostoru a uvidíme ji i v akci po boku Venoma.

Zatím není jasné, zda se ve filmu objeví i Woody Harrelson jako Cletus Kasady / Carnage. Jeho postava byla ústředním záporákem ve filmu Venom 2: Carnage přichází a zdálo se, že na konci filmu zemřel. Nicméně, v komiksovém světě je smrt zřídkakdy definitivní a Carnage patří mezi nejoblíbenější záporáky Spider-Mana a Venoma. Jeho návrat by tak nebyl velkým překvapením.

O dalších hercích, kteří by se mohli ve filmu Venom 3 objevit, zatím nejsou žádné oficiální informace. Fanoušci spekulují o možném zapojení Spider-Mana, kterého ztvárňuje Tom Holland. Vzhledem k událostem ve filmu Spider-Man: Bez domova by to dávalo smysl, ale studio Sony zatím tuto možnost nepotvrdilo.

Režisér

O tom, kdo usedne do režisérského křesla pro Venom 3, se zatím jen spekuluje. Sony, studio stojící za filmem, oficiálně žádné jméno nepotvrdilo. Fanoušci už ale mají své favority. Často zmiňovaným jménem je Andy Serkis, který ztvárnil postavu Caesara v nové trilogii Planeta opic a s filmy o Venomovi má zkušenosti – režíroval druhý díl s podtitulem Carnage přichází. Další možností je, že by se režie ujal Ruben Fleischer, který měl na starosti první díl. Ten se netají tím, že by se k filmovému Venomovi rád vrátil.

Co se týče hereckého obsazení, s jistotou se dá počítat s návratem Toma Hardyho v hlavní roli Eddieho Brocka/Venoma. O dalších hercích se zatím jen šušká. Je pravděpodobné, že se vrátí Michelle Williams jako Anne Weying, bývalá snoubenka Eddieho Brocka. Fanoušci by si také přáli návrat Woodyho Harrelsona jako Cletusa Kasadyho/Carnage, ale to bude záviset na tom, jakým směrem se tvůrci s příběhem vydají.

Scénáristé

O scénáři k Venomovi 3 toho zatím moc nevíme. Jisté je, že se na něm bude podílet Tom Hardy, který si zopakuje roli Eddieho Brocka/Venoma a zároveň se ujme i části scénáristické práce. Hardy už dříve prokázal svůj talent pro psaní, když se podílel na scénáři k filmu Venom 2: Carnage přichází. Jeho znalost postavy a světa Venoma je neocenitelná a fanoušci se můžou těšit na autentický a strhující příběh.

Kromě Hardyho se na scénáři bude podílet i Kelly Marcel. Ta má na svém kontě scénáře k filmům jako Padesát odstínů šedi nebo Cruella. Její zkušenosti s akčními filmy a silnými ženskými postavami by mohly do světa Venoma přinést nový a svěží vítr.

Zatím není jasné, zda se na scénáři bude podílet ještě někdo další. Studio Sony si detaily o filmu Venom 3 zatím úzkostlivě střeží.

Datum premiéry

Datum premiéry třetího dílu filmové série Venom zatím nebylo oficiálně oznámeno studiem Sony Pictures. Fanoušci netrpělivě vyhlížejí jakékoli novinky ohledně návratu Toma Hardyho jako Eddieho Brocka, investigativního novináře spjatého se symbiotem Venomem.

Zatímco detaily děje zůstávají zahaleny tajemstvím, spekulace o hereckém obsazení se šíří internetem. Potvrzený je pouze návrat Toma Hardyho. Fanoušci doufají v návrat Michelle Williamsové jako Anne Weyingové, Eddieho bývalé snoubenky. Stejně tak se objevují spekulace o možném zapojení Woodyho Harrelsona jako Cletusa Kasadyho, známého také jako Carnage, jehož krátký výstup ve scéně po titulcích filmu Venom 2: Carnage přichází vzbudil mezi fanoušky velká očekávání.

Přes absenci oficiálního data premiéry se předpokládá, že by se natáčení Venom 3 mohlo rozběhnout v průběhu roku 2023 nebo 2024, což by premiéru filmu situovalo do roku 2024, případně 2025.

Očekávání fanoušků

Po oznámení třetího dílu filmové série Venom se fanoušci po celém světě nemohou dočkat, co jim tvůrci chystají. Očekávání jsou vysoká, zvláště po úspěchu druhého dílu, Venom: Carnage Released, který lámal kasovní rekordy. Zatímco detaily děje zůstávají zahaleny tajemstvím, potvrzeno je, že se v hlavních rolích vrátí Tom Hardy jako Eddie Brock/Venom a Michelle Williams jako Anne Weying.

Fanoušci doufají, že se ve třetím díle dočkají epického zakončení trilogie a konečně uvidí střetnutí Venoma s jeho úhlavním nepřítelem ze světa komiksů, Spider-Manem. Tato možnost je pravděpodobnější než kdy dříve, vzhledem k událostem ve filmu Spider-Man: No Way Home, kde se Eddie Brock a Venom ocitli v Marvel Cinematic Universe.

Kromě epického souboje fanoušci očekávají, že Venom 3 prozkoumá komplexní vztah mezi Eddiem a Venomem do hloubky. Jejich bizarní přátelství plné sarkasmu a napětí je jedním z hlavních lákadel série a diváci se nemohou dočkat, jak se bude dále vyvíjet.

Režisérské křeslo tentokrát obsadí Kelly Marcel, která se podílela na scénáři k předchozím dvěma dílům. Její znalost postav a světa Venoma dává fanouškům naději, že třetí díl bude důstojným zakončením trilogie.

0 Předchozí filmy

Ačkoliv Venom 3 zatím nemá oficiální název a detaily děje jsou přísně střeženy, fanoušci už teď spekulují, kdo se vrátí. Tom Hardy jako Eddie Brock/Venom je samozřejmostí. Jeho chaotický vztah se symbiontem je jádrem celé série a diváci se těší na další kapitolu. Michelle Williams jako Anne Weying, Eddiho bývalá snoubenka, se také s největší pravděpodobností vrátí. Její postava má s Venomem komplikovanou historii a v minulém filmu jsme ji viděli proměněnou v She-Venom.

Otazník visí nad návratem Woodyho Harrelsona jako Cletusa Kasadyho/Carnage. I když se zdálo, že jeho příběh skončil v Let There Be Carnage, komiksová předloha nabízí spoustu možností, jak ho do děje vrátit. Fanoušci by jistě přivítali i návrat Stephena Grahama jako detektiva Patricka Mulligana, který v minulém filmu získal schopnosti symbionta Toxin.

Zatím nepadlo žádné oficiální potvrzení o nových tvářích v obsazení. Režisérské křeslo tentokrát obsadí Kelly Marcel, která se podílela na scénáři k oběma předchozím filmům.

1 Úspěch série

Sága Venom si získala miliony fanoušků po celém světě. První dva filmy, Venom (2018) a Venom: Carnage Released (2021), zaznamenaly obrovský komerční úspěch, a to i přes smíšené recenze kritiků. Tom Hardy si v roli Eddieho Brocka, investigativního novináře, který se spojí se symbiotem Venomem, získal srdce diváků. Jeho chaotický a vtipný vztah s mimozemským organismem je jedním z hlavních lákadel filmů. Vedle Hardyho se ve třetím díle očekává návrat Michelle Williams jako Anne Weying, Eddieho bývalé snoubenky. Zatím není jasné, zda se ve filmu objeví i Woody Harrelson jako Cletus Kasady/Carnage, jeden z hlavních záporáků předchozího dílu. Fanoušci doufají, že se ve filmu objeví i další oblíbené postavy z komiksové předlohy, například She-Venom nebo Toxin. Oficiální datum premiéry Venom 3 zatím nebylo oznámeno, ale očekává se, že film dorazí do kin v roce 2024.

2 Příběh Venom 3

Oficiální obsazení Venom 3 je zatím zahaleno tajemstvím a studio Sony si podrobnosti pečlivě střeží. Víme ale jistě, že se vrací Tom Hardy jako Eddie Brock alias Venom. Jeho chaotický vztah se symbiontem je jádrem celé série a fanoušci se nemůžou dočkat, jak se jejich pouto bude dál vyvíjet.

Kromě Hardyho se spekuluje o návratu některých známých tváří z předchozích filmů. Mohli bychom se tak znovu setkat s Michelle Williams jako Anne Weying, bývalou snoubenkou Eddieho Brocka. Její postava má s Venomem také komplikovanou historii a bylo by zajímavé vidět, jak se jejich cesty znovu protnou.

Zatím není jasné, kdo zasedne na režisérskou židli pro Venom 3. První díl režíroval Ruben Fleischer, zatímco druhý díl, Venom: Carnage přichází, měl na starosti Andy Serkis. Oba filmy si vedly v kinech velmi dobře, takže očekávání od třetího dílu jsou vysoká.

3 Noví záporáci?

S natáčením Venoma 3 přichází vlna spekulací o nových hrozbách pro oblíbeného antihrdinu. Zatímco detaily děje zůstávají zahaleny tajemstvím, obsazení napovídá o potenciálních padouších. Chiwetel Ejiofor, známý rolí záporáka z filmu Doctor Strange, by mohl ztvárnit protivníka s nadpřirozenými schopnostmi. Jeho herecký talent slibuje komplexního a charismatického protivníka. Další novou tváří je Juno Temple, která se proslavila rolemi v historických dramatech. Její postava by mohla být spojena s Vemonovou minulostí a vnést do filmu prvky psychologického thrilleru. Zatímco identita třetího záporáka zůstává neznámá, fanoušci spekulují o návratu Woodyho Harrelsona jako Carnage. Jeho krátká, ale nezapomenutelná role ve Venomovi 2 zanechala prostor pro další rozvoj.

4 Budoucnost Venoma

Publikováno: 23. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: AloisNebel

Tagy: obsazení venom 3 | herci z filmu s názvem "venom 3"