Hvězdné obsazení Rebel Moon: Kdo se objeví v novém sci-fi?

Rebel Moon Obsazeni

Hvězdné obsazení Rebel Moon

„Rebel Moon“ se může pochlubit hvězdným obsazením, kterému vévodí Sofia Boutella jako záhadná Kora. K ní se přidávají další zvučná jména jako Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Ray Fisher, Doona Bae, Jena Malone a Anthony Hopkins. Režisér Zack Snyder si pro svůj vesmírný epos vybral herce s širokou škálou zkušeností a talentu. Sofia Boutella, známá svými rolemi v „Kingsman: Tajná služba“ a „Mumie“, vdechne život Korě, mladé ženě, která se stává nečekanou nadějí pro utlačovanou kolonii. Charlie Hunnam, hvězda „Sons of Anarchy“ a „Pacific Rim“, ztvární postavu tajemného cizince s vlastní minulostí. Djimon Hounsou, držitel dvou nominací na Oscara, a Ray Fisher, známý jako Cyborg z filmového vesmíru DC, přinášejí do filmu svou charismatickou přítomnost. Doona Bae, hvězda „Cloud Atlas“ a „Sense8“, a Jena Malone, známá z filmů „Hunger Games“, obohacují herecký ansámbl o svůj talent a charisma. Anthony Hopkins, legenda filmového plátna, propůjčí svůj hlas a pohyby jedné z postav prostřednictvím technologie motion capture. Snyderovo hvězdné obsazení slibuje nezapomenutelný filmový zážitek plný akce, napětí a emocí.

Sofia Boutella jako Kora

Sofia Boutella, herečka známá pro své role ve filmech jako "Kingsman: Tajná služba" a "Mumie", ztvární hlavní postavu Kory v nadcházejícím sci-fi eposu Zacka Snydera "Rebel Moon". O postavě Kory se toho zatím moc neví, ale Snyder ji popsal jako záhadnou mladou ženu s temnou minulostí, která je nucena postavit se proti tyranskému impériu.

Boutella se k hvězdnému obsazení "Rebel Moon" přidává po boku dalších talentovaných herců, jako jsou Anthony Hopkins, Djimon Hounsou, Charlie Hunnam a Ray Fisher. Snímek slibuje epický příběh plný akce a napětí, zasazený do vizuálně ohromujícího světa.

Fanoušci sci-fi a filmoví nadšenci se mohou těšit na to, jak Sofia Boutella vnese do role Kory svůj talent a charisma. S ohledem na její předchozí role v akčních filmech a fantasy žánru se zdá, že Boutella je pro roli Kory jako stvořená.

Djimon Hounsou coby generál Titus

Djimon Hounsou, známý pro své charismatické role ve filmech jako Gladiátor a Blood Diamond, se v Rebel Moon představí jako generál Titus. Jeho postava je zahalena tajemstvím, ale už z trailerů je patrné, že se jedná o zkušeného a nelítostného válečníka.

Role pro Charlieho Hunnama

Pro Charlieho Hunnama zatím nebyla v Rebel Moon oficiálně potvrzena žádná role. Zack Snyder, režisér filmu, sice s Hunnamem v minulosti spolupracoval na filmu Král Artuš: Legenda o meči, ale o jeho případném angažmá v Rebel Moon se zatím jen spekuluje. Fanoušci by jistě uvítali Hunnamovu účast ve filmu, ať už v hlavní nebo vedlejší roli. Jeho charisma a herecký talent by dozajista obohatily už tak hvězdné obsazení Rebel Moon.

rebel moon obsazeni

Mezi již potvrzené herce patří Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Ray Fisher, Doona Bae, Jena Malone, Staz Nair, E. Duffy a Charlie Hunnam. Snímek Rebel Moon slibuje epický příběh z vesmíru a s ohledem na Snyderovu reputaci pro vizuálně ohromující filmy a akcí se zdá, že se máme na co těšit.

Doona Bae v akční sci-fi

Jihokorejská herečka Doona Bae, známá pro své role ve filmech "Snowpiercer" a "Atlas mraků", se stala součástí hvězdného obsazení chystaného sci-fi snímku "Rebel Moon" od režiséra Zacka Snydera. Film, který se natáčí pro streamovací platformu Netflix, slibuje epický příběh z daleké galaxie a akcí nabitou podívanou.

Doona Bae se v "Rebel Moon" připojí k herecké sestavě, která zahrnuje jména jako Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Ray Fisher, Anthony Hopkins a mnoho dalších. Zatímco detaily o její postavě zůstávají zahaleny tajemstvím, fanoušci se mohou těšit na další z jejích charismatických a silných ženských rolí, kterými se proslavila.

Snyderova záliba v epických bitvách a vizuálně ohromujících scénách v kombinaci s hereckým talentem Doony Bae a zbytku obsazení slibují nezapomenutelný filmový zážitek. "Rebel Moon" má potenciál stát se dalším hitem streamovací platformy Netflix a my se nemůžeme dočkat, až se do této galaxie plné akce a napětí ponoříme.

Obsazení Rebel Moon slibuje hvězdnou podívanou, která nás zavede do dalekých koutů galaxie a představí nám nezapomenutelné postavy.

Eliška Dvořáková

Ray Fisher jako Blood Axe

Ray Fisher se připojuje k hvězdnému obsazení filmu Rebel Moon od Zacka Snydera. Zatímco detaily o jeho roli jsou stále zahaleny tajemstvím, víme, že ztvární postavu jménem Blood Axe. Jméno evokuje obraz drsného válečníka, možná s temnou minulostí.

Fanoušci komiksů by mohli spekulovat o spojitosti s postavou Bloodaxe z marvelovského universa, ale vzhledem k tomu, že Rebel Moon je originálním Snyderovým projektem, je pravděpodobnější, že jde o zcela novou postavu.

Snyder je známý svou zálibou v komplexních a morálně nejednoznačných postavách, takže můžeme očekávat, že Blood Axe bude mít v příběhu důležitou roli. Fisher, známý pro svůj výkon jako Cyborg ve filmu Justice League, má charisma a fyzickou dispozici, aby z Blood Axe udělal nezapomenutelnou postavu.

rebel moon obsazeni

Snímek Rebel Moon slibuje epické vesmírné dobrodružství a s herci jako je Ray Fisher v hlavní roli se máme rozhodně na co těšit.

Zapojení Anthonyho Hopkinse

Sir Anthony Hopkins, držitel Oscara a legenda filmového plátna, se připojil k hvězdnému obsazení Rebel Moon, nového sci-fi eposu od Zacka Snydera. Hopkins propůjčí svůj hlas Jimmymu, záhadnému robotickému bojovníkovi s tajemnou minulostí. Jeho postava, JC, je strážcem královny, která zemřela za záhadných okolností.

Snyder, známý svým vizuálně ohromujícím stylem a epickými příběhy, si Hopkinse vybral pro jeho herecký rozsah a schopnost dodat postavám hloubku a komplexnost. Režisér věří, že Hopkinsův hlas dodá Jimmymu na autentičnosti a emocionální váze. Fanoušci po celém světě netrpělivě očekávají, jak Hopkins ztvární tuto klíčovou postavu ve světě Rebel Moon. Jeho účast je dalším důkazem ambicí projektu a slibuje nezapomenutelný filmový zážitek.

Ostatní herci ve filmu

Kromě hvězdného dua, Sofie Boutella a Charlieho Hunnama, se ve filmu Rebel Moon objeví i další známé tváře. Djimon Hounsou, držitel nominace na Oscara, ztvární záhadného generála Tita. Doňa Bae, známá z filmu "Sense8", se představí jako tajemná postava jménem Milius. Ray Fisher, kterého diváci znají ze "Snyder Cut" Justice League, ztvární odvážného válečníka jménem Blood Axe. V dalších rolích se objeví Staz Nair, E. Duffy, Charlotte Kirk a Sky Yang. Film Rebel Moon slibuje hvězdné obsazení plné talentovaných herců, kteří dají život Snyderově epické vesmírné sáze.

Režie a scénář od Zacka Snydera

Zack Snyder, známý svou prací na filmech jako Muž z oceli a Liga spravedlnosti, se ujímá režie a scénáře filmu Rebel Moon. Jeho vizuálně ohromující styl a epické vyprávění slibují strhující podívanou. Scénář, na kterém Snyder spolupracoval s Shayem Hattenem a Kurtem Johnstadem, je zasazen do rozlehlého sci-fi světa a vypráví příběh mírumilovné kolonie na okraji galaxie, která se ocitne v ohrožení tyranské armády.

Srovnání filmů Zacka Snydera
Film Režisér Scénárista Hlavní herec/herečka
Rebel Moon Zack Snyder Zack Snyder Sofia Boutella
Man of Steel Zack Snyder David S. Goyer Henry Cavill

Snyder si pro svůj film sestavil hvězdné obsazení. V hlavních rolích se představí Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Ray Fisher, Doona Bae, Jena Malone a Anthony Hopkins. Tato různorodá skupina talentovaných herců zaručuje, že postavy ve filmu Rebel Moon ožijí s hloubkou a komplexností.

rebel moon obsazeni

Snyderova vášeň pro sci-fi a fantasy je dobře zdokumentována a jeho nadšení pro Rebel Moon je nakažlivé. Fanoušci se mohou těšit na vizuálně ohromující a akcí nabitou jízdu, která je zavede do nového a vzrušujícího světa.

Očekávané datum premiéry

Film Rebel Moon od režiséra Zacka Snydera slibuje hvězdné obsazení. Fanoušci se nemohou dočkat, až uvidí herce jako Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Ray Fisher a Anthony Hopkins v akci. Snímek produkuje Netflix a natáčení probíhalo v roce 2022. Přestože se očekává velkolepá podívaná, Netflix zatím oficiální datum premiéry neoznámil. Fanoušci doufají, že se Rebel Moon objeví na obrazovkách koncem roku 2023, ale s jistotou to potvrdit nelze.

Publikováno: 03. 07. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: AloisNebel

Tagy: rebel moon obsazeni | obsazení filmu rebel moon