České zvučení válí! Tyhle nové filmy z roku 2023 si užijete s cz dabingem

Nové Filmy Cz Dabing 2023

Nejlepší filmy s CZ dabingem

Český dabing má dlouhou tradici a právem patří mezi světovou špičku. Není tedy divu, že existuje celá řada filmů, které si v českém znění užijete s ještě větším potěšením. Mezi klasiky s vynikajícím dabingem patří komedie Sám doma, Pelíšky nebo Jáchyme, hoď ho do stroje! Fanoušci fantasy pak jistě ocení Pána prstenů s jeho epickým dabingem a milovníci animáků si nenechají ujít Shreka nebo Ledové království. Ať už preferujete jakýkoli žánr, s výběrem filmů s kvalitním českým dabingem nebudete mít problém.

Kde sledovat novinky

V dnešní době existuje nepřeberné množství zdrojů, ze kterých můžeme čerpat novinky. Pokud dáváte přednost vizuální formě, můžete sledovat zpravodajské relace v televizi, například na kanálech ČT24, Nova, nebo Prima. Pro ty, kteří preferují poslech, jsou tu rozhlasové stanice jako Český rozhlas Radiožurnál nebo Frekvence 1. Online svět nabízí širokou škálu zpravodajských serverů, jako jsou Seznam Zprávy, iDnes, nebo Aktuálně.cz. Sociální sítě jako Facebook a Twitter jsou sice rychlým zdrojem informací, je ale potřeba ověřovat jejich důvěryhodnost.

Oblíbené žánry roku 2023

Rok 2023 přinesl do světa hudby pestrou paletu žánrů a stylů. Zatímco někteří fanoušci zůstali věrni svým oblíbeným interpretům a skupinám, jiní se nechali unést novými trendy. Mezi nejoblíbenější žánry roku 2023 patřil bezpochyby pop, který si i nadále udržuje své dominantní postavení. Stále větší popularitě se těší také rap a hip-hop, a to jak v Česku, tak i ve světě. Rocková hudba si i přes svůj věk udržuje věrnou základnu fanoušků a v roce 2023 se mohla pochlubit několika povedenými koncerty a festivaly.

České hlasy ve filmech

Dabing filmů a seriálů do češtiny má u nás dlouhou tradici a v mnoha případech se jedná o skutečné mistrovství. České hlasy filmových hvězd se staly pro diváky ikonickými a často je vnímáme jako nedílnou součást dané postavy. Kdo by si dokázal představit Sylvestera Stallonea bez drsného hlasu Luďka Černého nebo Bruce Willise bez charismatického projevu Miroslava Moravce? Právě tito a mnozí další čeští dabéři propůjčili svůj hlas hollywoodským hvězdám a přispěli tak k popularitě zahraničních filmů u nás.

Tipy na filmové večery

Plánujete filmový večer a nemůžete se rozhodnout, co si pustit? Připravili jsme pro vás pár tipů! Pro milovníky napětí doporučujeme český thriller Spolu, který vás zaručeně přiková k sedačce. Pokud máte raději komedie, sáhněte po nestárnoucí klasice S tebou mě baví svět. Pro romantické duše je tu nestárnoucí Titanic a fanoušci sci-fi si užijí akční podívanou Avengers: Endgame. Nezapomeňte na popcorn, pití a příjemnou společnost!