Aneta Langerová vyráží na turné! Zde jsou koncerty 2023

Aneta Langerová Koncerty 2023

Nové album, známé hity

Kapela se vrací na scénu s novým albem, které slibuje fúzi osvědčených postupů a svěžího zvuku. Fanoušci se můžou těšit na známé hity v novém aranžmá, které jim vdechne nový život. Kapela ale nezapomíná ani na nové posluchače a chystá několik zbrusu nových skladeb. Album slibuje energickou jízdu, která potěší jak skalní fanoušky, tak ty, kteří kapelu teprve objevují.

Hosté a hudební překvapení

Na nadcházející akci se můžete těšit na plejádu zajímavých hostů. Dorazí například známý český herec a moderátor který pobaví svými historkami z natáčení. Pro milovníky sportu bude připravena autogramiáda s legendou Chybět nebude ani hudební doprovod. Atmosféru večera rozproudí populární DJ a o nezapomenutelný koncert se postará hudební skupina Připravte se na večer plný zábavy, hudby a překvapení!

Atmosféra intimity a emocí

Jemné světlo svíček, tlumená hudba a vůně esenciálních olejů. To vše vytváří atmosféru, kde se snadno uvolníte a otevřete jeden druhému. Zapomeňte na každodenní starosti a stres a nechte se unášet na vlně romantiky a něhy. Vytvořte si prostor jen pro vás dva, kde se budete cítit bezpečně a uvolněně. Vzájemné doteky a pohledy z očí do očí prohloubí vaše pouto a posílí intimitu.

Vstupenky a místa konání

Lístky na akci se obvykle rychle vyprodají, proto doporučujeme jejich včasnou rezervaci. Informace o cenách a dostupnosti vstupenek naleznete na oficiálních stránkách pořadatele. Akce se koná na různých místech, v závislosti na konkrétním datu a programu. Pro aktuální informace o místě konání sledujte webové stránky nebo sociální sítě organizátorů.